Klaudia Kobyľanová

Kategória 4

(Triedy I. stupňa Základných škôl)

nahlad

Počet hlasov / 7308 hlasuj

Andrea-Klára Nosianová

Kategória 4

(Triedy I. stupňa Základných škôl)

nahlad

Počet hlasov / 6105 hlasuj

Viktória Jordánová

Kategória 4

(Triedy I. stupňa Základných škôl)

nahlad

Počet hlasov / 5200 hlasuj

Tomáš Barinec

Kategória 4

(Triedy I. stupňa Základných škôl)

nahlad

Počet hlasov / 3823 hlasuj

Samko Kolcun

Kategória 2

(Jednotlivci, žiaci I. stupňa ZŠ)

nahlad

Počet hlasov / 3223 hlasuj

Martin Bátovský

Kategória 2

(Jednotlivci, žiaci I. stupňa ZŠ)

nahlad

Počet hlasov / 2323 hlasuj

António Rudolf Kalik

Kategória 1

(Jednotlivci vo veku do 6 rokov)

nahlad

Počet hlasov / 2287 hlasuj

Adam Hutník

Kategória 2

(Jednotlivci, žiaci I. stupňa ZŠ)

nahlad

Počet hlasov / 2285 hlasuj

Ondrejko Žiak

Kategória 1

(Jednotlivci vo veku do 6 rokov)

nahlad

Počet hlasov / 1843 hlasuj

Paulínka Minichová

Kategória 4

(Triedy I. stupňa Základných škôl)

nahlad

Počet hlasov / 1679 hlasuj

Olívia Staviarska

Kategória 4

(Triedy I. stupňa Základných škôl)

nahlad

Počet hlasov / 1601 hlasuj

Adamko Hanes

Kategória 3

(Triedy Materských škôl)

nahlad

Počet hlasov / 1544 hlasuj

Nikolka Čičmancová

Kategória 3

(Triedy Materských škôl)

nahlad

Počet hlasov / 1212 hlasuj

Maximillian Robert Bodo

Kategória 4

(Triedy I. stupňa Základných škôl)

nahlad

Počet hlasov / 1111 hlasuj

Trieda včielky (5-6 ročné deti)

Kategória 3

(Triedy Materských škôl)

nahlad

Počet hlasov / 939 hlasuj

Erik Tkáč

Kategória 4

(Triedy I. stupňa Základných škôl)

nahlad

Počet hlasov / 886 hlasuj

Peter Gaľa

Kategória 4

(Triedy I. stupňa Základných škôl)

nahlad

Počet hlasov / 818 hlasuj

Veronika Boceková

Kategória 2

(Jednotlivci, žiaci I. stupňa ZŠ)

nahlad

Počet hlasov / 806 hlasuj

Peter Stolárik

Kategória 3

(Triedy Materských škôl)

nahlad

Počet hlasov / 753 hlasuj

Boris Šiška

Kategória 2

(Jednotlivci, žiaci I. stupňa ZŠ)

nahlad

Počet hlasov / 710 hlasuj

Thomas Mihalík

Kategória 4

(Triedy I. stupňa Základných škôl)

nahlad

Počet hlasov / 629 hlasuj

Andrej Kubas

Kategória 4

(Triedy I. stupňa Základných škôl)

nahlad

Počet hlasov / 536 hlasuj

Raisa Nemešová

Kategória 4

(Triedy I. stupňa Základných škôl)

nahlad

Počet hlasov / 516 hlasuj

Sebastián Adamčák

Kategória 1

(Jednotlivci vo veku do 6 rokov)

nahlad

Počet hlasov / 485 hlasuj

Danielka Trebuľová

Kategória 3

(Triedy Materských škôl)

nahlad

Počet hlasov / 435 hlasuj

Minková Monika

Kategória 2

(Jednotlivci, žiaci I. stupňa ZŠ)

nahlad

Počet hlasov / 418 hlasuj

Karin Kočišová

Kategória 2

(Jednotlivci, žiaci I. stupňa ZŠ)

nahlad

Počet hlasov / 311 hlasuj

Kristína Pažitná a Zuzana Suchá

Kategória 4

(Triedy I. stupňa Základných škôl)

nahlad

Počet hlasov / 309 hlasuj

Lujza Mihalíková

Kategória 4

(Triedy I. stupňa Základných škôl)

nahlad

Počet hlasov / 305 hlasuj

Attila Pulay

Kategória 4

(Triedy I. stupňa Základných škôl)

nahlad

Počet hlasov / 275 hlasuj

Marek Pallo

Kategória 2

(Jednotlivci, žiaci I. stupňa ZŠ)

nahlad

Počet hlasov / 259 hlasuj

Dominika Jakubčová

Kategória 1

(Jednotlivci vo veku do 6 rokov)

nahlad

Počet hlasov / 252 hlasuj

Tomáš Chmeliar

Kategória 4

(Triedy I. stupňa Základných škôl)

nahlad

Počet hlasov / 240 hlasuj

Skupina - I. stupeň

Kategória 4

(Triedy I. stupňa Základných škôl)

nahlad

Počet hlasov / 227 hlasuj

Kristián Bajaj

Kategória 4

(Triedy I. stupňa Základných škôl)

nahlad

Počet hlasov / 209 hlasuj

Viktória Zmeková

Kategória 4

(Triedy I. stupňa Základných škôl)

nahlad

Počet hlasov / 207 hlasuj

Michal Ruňanin

Kategória 3

(Triedy Materských škôl)

nahlad

Počet hlasov / 206 hlasuj

Branislav Chrenko

Kategória 4

(Triedy I. stupňa Základných škôl)

nahlad

Počet hlasov / 200 hlasuj

Jakub Štafa

Kategória 2

(Jednotlivci, žiaci I. stupňa ZŠ)

nahlad

Počet hlasov / 199 hlasuj

Katarína Aggová

Kategória 3

(Triedy Materských škôl)

nahlad

Počet hlasov / 198 hlasuj

Samuel Štofan

Kategória 4

(Triedy I. stupňa Základných škôl)

nahlad

Počet hlasov / 193 hlasuj

Peťko Petrovič

Kategória 3

(Triedy Materských škôl)

nahlad

Počet hlasov / 184 hlasuj

Oliver Bizóň

Kategória 4

(Triedy I. stupňa Základných škôl)

nahlad

Počet hlasov / 166 hlasuj

Samuel Lukačik

Kategória 4

(Triedy I. stupňa Základných škôl)

nahlad

Počet hlasov / 165 hlasuj

Aneta Molnárová

Kategória 1

(Jednotlivci vo veku do 6 rokov)

nahlad

Počet hlasov / 160 hlasuj

Alexandra Turčeková

Kategória 3

(Triedy Materských škôl)

nahlad

Počet hlasov / 160 hlasuj

Marko Halaj

Kategória 2

(Jednotlivci, žiaci I. stupňa ZŠ)

nahlad

Počet hlasov / 158 hlasuj

trieda 4.A PAULÍNA ŠURINOVÁ, ADRIÁNA ŠURINOVÁ, VERONIKA SOKOLOVSKÁ, NICOLE KOZÁČIKOVÁ, GABRIELA JANK

Kategória 4

(Triedy I. stupňa Základných škôl)

nahlad

Počet hlasov / 154 hlasuj

Žiaci druhého ročníka

Kategória 4

(Triedy I. stupňa Základných škôl)

nahlad

Počet hlasov / 147 hlasuj

Šimon Oľha

Kategória 4

(Triedy I. stupňa Základných škôl)

nahlad

Počet hlasov / 147 hlasuj

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 >

ATE